Wróć do strony głównej
DZIEŃ STYLU I NOC ZAKUPÓW W GALERII VICTORIA - 10.11.2012
Karnet open o 50% taniej!

Ziaja dla Ciebie zimą!

Więcej aktywności i ruchu w Nowym Roku? Bogaty wybór sportowych szwajcarskich zegarków Swiss Military Hanowa w butiku SWISS! Sprawdź koniecznie!

DZIEŃ STYLU I NOC ZAKUPÓW W GALERII VICTORIA - 10.11.2012

10 listopada, przez cały dzień, wszystkie Panie będą mogły skorzystać z porad wizażystów, stylistów, dietetyków i trenerów personalnych. Styliści przeprowadzą analizę kolorystyczną, podpowiedzą jaką sylwetkę ma każda z pań, zdradzą tajniki modowe, pomogą w doborze najmodniejszych kreacji na sezon jesienno-zimowy. Wizażyści dobiorą odpowiednie kosmetyki i make-up. Dietetycy i trenerzy personalni doradzą jak zdrowo się odżywiać i jak dbać o ciało.

Przez cały dzień na pokazach mody, w formie salonowej będzie można oglądać najnowsze kreacji najemców Galerii Victoria.
Wszystkie zainteresowane Panie będą mogły wziąć udział w konkursie stylizacji i oddać się metamorfozie. Panie będą miały czas ok. 1 godz. na zrobienie zakupów oraz stylizację przy pomocy kosmetyczek i  stylistów. Specjalne jury wybierze finalistki, które pojawią się na wybiegu w nowych stylizacjach. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę w  postaci 2000 zł na zakupy w Galerii Victoria oraz profesjonalną sesję. Jeśli wyrazi zgodę, jej zdjęcie pojawi się na plakatach Centrum promujących kolejną akcję.

Od godz. 18.00 rozpoczną się nocne zakupy z rabatami dla wszystkich: i kobiet i mężczyzn. Cały czas prowadzone będą porady specjalistów. Również mężczyźni będą mogli skorzystać z porad dietetyków i  trenerów personalnych.

Zapraszamy!